KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7495083
nr 749 5083
Signerad, Kustlandskap, med figurer, 1800-tal, 72 x 97
Kondition: duklagningar, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:03:18
1.200 kr
1.600 kr